Çağlar Elektronik Hakkında

Çağlar Elektronik San. Tic. ve Paz. Ltd. Şti.; 1973 yılında Mustafa ÇAĞLAR tarafından kurulan ve halen elektronik sektöründe kaliteli ve zengin ürün çeşidiyle yurt içinde satış hizmeti vermektedir.

Öncelikli hedefimiz; bu sektörde standartlara uygun, dayanıklı, kaliteli ürünler sunarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktır. İthal ettiğimiz ürünler türk standartlarına uygun olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Çağlar Elektronik olarak; elektronik ürünler konusundaki bilgi birikimini dinamik ve genç kadrosuyla her zaman yenilikçi anlayışıyla, çağımıza ayak uyduran, sektörde en önde gelen firmaların başındadır.

Başlıca ürün gruplarımız;

Hedefimiz; daima kaliteli ürünleri müşterilere sunmayı, fiyat kaygısıyla kaliteden kesinlikle ödün vermemeyi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı, gelişen teknolojiyi yakın takip etmeyi ve en az hatayla sizlere hizmet etmeyi kendimize prensip edinmişizdir.

Satış ve pazarlamasını yapmakta olduğumuz ürünlerimiz için en kaliteli hizmeti vermek adına üzerimize düşen görevin bilincindeyiz.

Firmamız; gelişen ve değişen müşteri isteklerine cevap vermek adına 2000 yılından itibaren ithalata başlamış, kendi sektöründe yenilikleri takip ederek en kaliteli ürünleri sizlerin beğenisine plus, swat, premium plus markalarıyla sunmuştur. Her geçen gün sizlerden gelen talepler doğrultusunda çeşitlerimizi arttırmanın kıvancını yaşıyoruz.

Kalitesiz ve garantisiz elektronik malzemelerin, piyasada çok ucuza satılması, sektördeki kalite ve güvenirlilik oranını düşürmektedir. Garantisi olmayan ürünlerin ve servis yeterliliği bulunmayan firmaların belirlenmesi ve bu kıstaslara göre değerlendirilmesi gerekir. Böylece sektörümüzdeki haksız rekabeti ortadan kaldırmış oluruz.

Kargodaki özel anlaşmamızla sizlere en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz. Uzun süren çalışmamız ardından siz değerli müşterilerimize bize yakışır internet sayfası hazırladık. 

Bundan böyle bütün ürünlerimizi görerek bize özgü resim altında kırmızı ile belirttiğimiz kodumuzla sipariş verebilirsiniz.

Özel ürün isteğinizi en kısa sürede sizin için ithal etme olanağımız mevcut olup bir vesile saygılarımızı sunar, her işin hayırlısını temenni ederiz.

Saygılarımızla,
Çağlar Elektronik
San. Tic. Ltd. Şti.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?